Licensed to ILMSA State Championship Meet       Hy-Tek's Meet Manager 3/13/2007
               High School Events Masters Swim Meet - 2/25/2007                
                                    Results                                    
 
Women 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Kafka, Heidi              44 CHSM                           6:07.90   16  
  2 Cupuko, Pat               40 TWC                            8:11.98   13  
                  43.57     1:30.52 (46.95)     2:19.98 (49.46)     3:10.21 (50.23)
        4:01.60 (51.39)     4:52.94 (51.34)     5:44.50 (51.56)     6:34.59 (50.09)
        7:24.20 (49.61)     8:11.98 (47.78)                                        
 
Women 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Dirkse, Malinda           46 GSM                            7:05.89   16  
                  38.46     1:19.65 (41.19)     2:01.90 (42.25)     2:44.77 (42.87)
        3:28.21 (43.44)     4:11.79 (43.58)     4:55.38 (43.59)     5:38.96 (43.58)
        6:22.47 (43.51)     7:05.89 (43.42)                                        
 
Men 35-39 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Colburn, Chris            35 ABM                            2:02.87   16  
 
Men 35-39 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Lucas, Bret               39 TWC                            6:31.30   16  
 
Men 40-44 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Royko, Mark               42 MGM                            6:32.44   16  
 
Men 45-49 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Traynor, John             47 AMS                            6:56.43   16  
 
Men 45-49 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Traynor, John             47 AMS                              36.35   16  
 
Men 45-49 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Traynor, John             47 AMS                              50.75   16  
 
Men 65-69 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Landrum, Phil             68 NWSC                             54.32   16  
 
Men 65-69 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Landrum, Phil             68 NWSC                           2:11.63   16  
 
Men 65-69 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Landrum, Phil             68 NWSC                           4:51.54   16  
 
Men 65-69 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Landrum, Phil             68 NWSC                             47.28   16  
 
Men 65-69 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals Points 
===============================================================================
  1 Landrum, Phil             68 NWSC                           1:56.37   16  
 
                    Combined Team Scores - Through Event 14                    
 
  1. Naperville Waves                     80   2. Auburn Masters Swimming              48
  3. The Wellness Center                  29   4. Chicago Smelts                       16
  4. Mount Greenwood Masters              16   4. Academy Bullet Masters               16
  4. Good Samaritan Sea Otters            16                                             
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 14                    
 
  1. Good Samaritan Sea Otters            16   1. Chicago Smelts                       16
  3. The Wellness Center                  13                                             
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 14                     
 
  1. Naperville Waves                     80   2. Auburn Masters Swimming              48
  3. Academy Bullet Masters               16   3. The Wellness Center                  16
  3. Mount Greenwood Masters              16